Náš tým

• Pokud potřebujete vyřešit něco závažného, máte zájem o výjezd multidisciplinárního týmu? Můžete kontaktovat ředitelku Evu Bezuchovou.
  • Chcete zapůjčit kompenzační pomůcku? Kontaktujte pujcovna@zsalsa.cz.
  • Chcete–li konzultovat symptomy onemocnění, kontaktujte konkrétní osobu z našeho multidisciplinárního týmu.
  • Chcete se účastnit našeho programu v ALSA centru či domluvit konzultaci kontaktujete Karolínu Kouckou.
  • Chcete-li podpořit naši organizaci obraťte se na Petru Němcovou..
  • Pokud máte novinářský dotaz nebo připravujete akci pro veřejnost a chcete s námi spolupracovat, kontaktujte Moniku Kekrtovou.
  • Smlouvy, finance a vyúčtování vede Tereza Koucká.
  • Chcete se účastnit golfového turnaje kontaktujte Helenu Holou.

Mgr. Eva Bezuchová

ředitelka organizace, statutární zástupce, klinický logoped
Eva spolek ALSA zastupuje na veřejnosti, pracuje v rámci mobilního týmu, který poskytuje poradenství v rodinách pacientů a zabezpečuje půjčovnu pomůcek. V neposlední řadě zajišťuje online poradnu a provádí školení odborné i laické veřejnosti.

marketing a komunikace, statutární zástupce
Pro ALSA z.s. zařizuje marketingové věci, organizuje např. koncert, stará se o zásoby eshopu, jedná s firmami, vymýšlí strategie a stará se o komunikaci s médii.

Ing. Tereza Koucká

finance a právní podpora, statutární zástupce
Tereza odpovídá za finanční strategii a finanční plnění, tvoří rozpočet spolku a odpovídá za jeho dodržování. Věnujeme se obchodním záležitostem spolku a spravuje veškeré právní dokumenty a smlouvy.

MUDr. Jana Milerová, Ph.D

psychiatr, statutární zástupce
Jana poskytuje konzultace nejen pacientům, ale i jejich rodinám. V rámci své odbornosti se zaměřuje na psychické obtíže spojené s ALS a pracuje v rámci mobilního týmu přímo v rodinách pacientů. Také provádí školení odborné i laické veřejnosti.

Mgr. Eva Bezuchová

ředitelka organizace, statutární zástupce, klinický logoped

Ing. Milan Šebek

fyzioterapeut
Milan je součástí mobilního týmu poskytujícího poradenství přímo v rodinách pacientů. Zároveň poskytuje odborné konzultace klientům, žadatelům spolku z oboru rehabilitace a fyzioterapie. Provádí školení odborné veřejnosti v rámci fyzioterapie a onemocnění ALS.

MUDr. Jana Milerová, Ph.D

psychiatr, statutární zástupce

Bc. Kateřina Cirkovská

ergoterapeut
Kateřina pomáhá nemocným ALS konzultovat otázky vhodného uspořádání bezbariérového bytu, vhodnost využití pomůcek (elektrických vozíků, pomůcek pro hygienu, bezbariérovost a další).

Mgr. Edita Weidenthalerová

nutriční terapeut
Edita konzultuje pro nemocné ALS nutriční problematiku. Výživu při onemocnění a její dopady.

Bc. Jindřich Krbeček

fyzioterapeut
Jindřich je fyzioterapeutem v poradenském centru v Americké. Také s společně s mobilním týmem dojíždí do domovů pacientů.

Mgr. Adéla Černá

logopedka

Bc. Marie Fragnerová

Karolína Koucká

hlavní koordinátor sociálních a zdravotních služeb
Karolína se stará o chod kontaktního centra, aby vše fungovalo, tak jak má. Má na starosti všechny koordinátorky v krajích.

Ing. Markéta Bezuchová

Helplinka
Markéta se velmi pečlivě stará o naši helplinku. Koordinuje pacienty v krajích.

Mgr. et Mgr. Petra Sedláčková

koordinátorka - Moravskoslezský kraj, klinická logopedka

Pavlína Hrdličková

koordinátorka - Olomoucký kraj

Vendula Šalátová

koordinátorka - Jihočeský kraj

Zuzana Kapounová

koordinátorka - Jihomoravský kraj

Regína Šimoníčková

dobrovolníci, koordinátorka Praha

Mgr. Jana Urbanová, MBA

koordinátorka Liberecký kraj

Ing. Tereza Koucká

finance a právní podpora, statutární zástupce

Mgr. Helena Holá

komunikace s partnery
Helena pro ALSA z.s. organizuje akce, věnuje se golfovým turnajům, fundraisingu. Oslovuje nové firemní partnery a stará se o ně.

Eduard Vonásek

IT podpora, web. vývoj
Eda je ajťák, který vyvíjí a technicky se stará o všechny weby ALSA z.s., tak aby vše fungovalo jak má.

Andrea Papírková

produkce
Andrea se stará o naše podporující osobnosti a má na starosti film Naděje až do konce. Pomáhá s produkcí osvětových akcí.

Mgr. Petra Němcová

firemní fundraising a komunikace s dárci
Oslovuje nové partnery ke spolupráci a věnuje se fundraisingu. Má na starosti žádosti o granty. Petra se podílí na organizaci eventových aktivit podporujících činnost spolku, především na Prague City Swim a na koncertě Společně proti bezmoci.

Zdeňka Svobodová

koordinátorka dokumentu Naděje až do konce
Máte dotazy ohledně dokumentu Naděje až do konce? Zdeňka je pro Vás tou pravou osobou!

Regína Šimoníčková

dobrovolníci, koordinátorka Praha

Bc. Daniela Jurion

PR, kontakt pro média
Daniela je hlavní kontaktní osobou pro novináře, píše tiskové zprávy i jiné texty a ve spolupráci s Monikou pomáhá vymýšlet komunikační strategie projektů Alsy.

Mgr. Petra Němcová

firemní fundraising a komunikace s dárci

Bc. Michaela Urbánková

produkce PCS
Michaela se podílí na organizaci akce Prague city swim. Je kontaktní osobou pro sportovce.

Michaela Bornerová

eshop
Míša se stará s velkou pečlivostí o Vaše zakázky na eshopu.