Benefiční koncert #spolecneprotibezmoci

• PARTNEŘI
  • REALIZAČNÍ TÝM
  • Kdo nás podporuje

22.10.2024 od 20 hodin proběhne šestý benefiční koncert spolku ALSA Společně proti bezmoci v Pražské křižovatce.

V rámci večera zazní písně v podání předních osobností české populární hudby.

Účinkují: Lucie Bílá, Daniela a Ondřej Brzobohatí, David Kraus, Kateřina Pechová, Kristýna Daňhleová, Petr Malásek, Endru a Jen Hovorka, Kapela Elias and the Shepherds,  Django always či Elis Mráz za doprovodu akrobatů a tanečníků z Dance models.

Režisérem pořadu je známý český scénárista a dramatik Jan Drbohlav, držitel ceny Elsa 2005 za nejlepší scénář (In nomine patris), člen České i Evropské filmové a televizní akademie.

Prostory Pražské křižovatky jsme si vybrali, protože je považujeme za mezinárodní duchovní centrum, které sídlí v dávno odsvěceném kostele založeném sv. Václavem již v roce 927 n. l.

V roli moderátorek se představí Kateřina Pechová a Daniela Brzobohatá.

Mediálním partnerem je Česká televize!

Generálním partnerem spolku ALSA je FORTUNA a.s. Našeho partnerství si velice Vážíme. Díky pravidelnému příspěvku, který od Fortuny dostáváme můžeme naší práci profesionalizovat a rozšiřovat se. Za to jim patří velký dík.

Generální partnerem koncertu je: EP ENERGY TRADING, a.s.

Mediální partner je Česká televize

Hlavní partner je: Pillow pojišťovna, a.s.

Děkujeme

Na začátku roku 2018 byl sen. Ten sen nebyl zrovna reálný a jednoduchý, chtěli jsme uspořádat koncert a to v místě, které bude mít atmosféru a s účinkujícími, kteří přitáhnout širokou veřejnost.  A podařilo se to. Monika sehnala osobnosti, dala dohromady tvůrčí tým. Eva navrhla místo. Honza nám pomohl všemu dát řád a smysl. Přéma to skvěle ozvučil.  VJ Martin dokouzlil atmosféru svými efekty a ZL production nás technicky, zvukově i světelně zabezpečili. Honza Hájek z Orca agency nám pomáhá s propagací. Andrejka s Petrou vše produkčně zaštítily a Iveta zkoordinovala dobrovolníky!

Monika celý koncert koordinuje. Dává dohromady účinkující, shání partnery, komunikuje s médii a ladí veškeré detaily.

Honza Drbohlav režíruje, pomáhá sestavit koncept večera.  Rád nám předává své zkušenosti. Vždy ví na koho se obrátit.

Andrejka pomáhá s organizací. Shání partnery a komunikuje s mediálními partnery.

Regina ladí dobrovolníky!

Péta pomáhá s produkcí a dohlíží na to, aby vše klapalo včas a jak to má být!

Helena shání partnery a usazuje hosty - což je velká logistika!

Bc. Monika Kekrtová

marketing a komunikace, statutární zástupce
Pro ALSA z.s. zařizuje marketingové věci, organizuje např. koncert, stará se o zásoby eshopu, jedná s firmami, vymýšlí strategie a stará se o komunikaci s médii.

Andrea Papírková

produkce
Andrea se stará o naše podporující osobnosti a má na starosti film Naděje až do konce. Pomáhá s produkcí osvětových akcí.

Mgr. Petra Němcová

firemní fundraising a komunikace s dárci
Oslovuje nové partnery ke spolupráci a věnuje se fundraisingu. Má na starosti žádosti o granty. Petra se podílí na organizaci eventových aktivit podporujících činnost spolku, především na Prague City Swim a na koncertě Společně proti bezmoci.

Jan Drbohlav

režisér, scénárista
Honza Drbohlav sám sebe popisuje jako "scénáristu, občasného režiséra, obecně člověk zabývajícího se různými činnosti souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou"
Petr Malásek
Lucie Bílá
David Kraus

Upoutávka na koncert

Kdo nás podporuje

Petr Malásek
Lucie Bílá
David Kraus

22.10.2024 od 20:00

PRAŽSKÁ KŘIŽOVATKA

VSTUPNÉ OD 499,- KČ

Lucie Bílá na našem koncertě

Už podruhé! Nemůžeme tomu věřit. Lucie Bílá opět přijala pozvání do Pražské křižovatky a podpoří pacienty s ALS. Děkujeme! Moc si toho vážíme.