Nová kolekce Jóga pro život

25/04/2019 - 21:30

Na našem eshopu www.eshop.zsalsa.cz jsme připravili novou kolekci tašek a triček jejimž hlavním motem je jóga.

Jednou z nejdůležitějších forem pomoci pro nemocné ALS je správné načasování a dobře prováděná rehabilitace. Dle sledovaných studií víme, že  jóga je důležitým cvičení a prostředkem ke snížení projevů bolestí, křečí u takto nemocných. Správná práce s dechem posiluje velikost ventilace plic a průchodnost dýchacích cest. 

Jedním z našich pacientů je Vladimír Mikuláš, který se dlouhá léta právě jógou zabývá, celý život doprovází i fotbalovou a futsalovou reprezentaci jako masér a fyzioterapuet. Do tohoto projektu jsme zapojili i naše podporovatele Patricii Solaříkovou aj.. 

Již  brzy zveřejníme videa, která tak mohou být i velkou motivací pro jiné nemocné, aby boj s takto záludnou nemocí nevzdali.

Tuto kolekci navrhla Bára z Nikolajky

Bára se věnuje knižní ilustraci, grafice a krásnému písmu zatímco její malá dcerka spí. Letos začla vést kurzy krasopísma a má v plánu navštívit několik českých měst. Každá zakázka je pro ni výzva a pokud může být součástí projektů, které pomáhaji, těší ji práce ještě mnohonásobně více. 
Józe se věnuje od chvíle, kdy vyšel Deník moderní jogínky, který ilustrovala. Momentálně připravuje jeho pokračování.

foto Jana Kekrtová

ALS HELP LINE

Telefonní linka pro pacienty s ALS

  • potřebujete poradit?
  • konzultovat terapii a pomůcky?
  • potřebujete nasměrovat?
Volejte každé úterý a pátek mezi 8 a 11hod.

tel.: + 420 724 000 259

 

Jak pomoci?

Pošli DMS na tel. 87 777 ve tvaru:

DMS ALS 30

DMS ALS 60

DMS ALS 90

Platbou na účet 264119697/0300

BIC: CEKOCZPP 
IBAN: CZ67 0300 0000 0002 6411 9697 

Nakupuj na našem eshopu

OSOBNOSTI