Bojujme společně proti bezmoci

PODPOŘTE NÁS

Jak pomáhat

Zapojte se! Poznáte nové lidi, možná nové přátele… Můžete se něco nového naučit, anebo naopak zúročit to, v čem jste dobří. Přidejte se k nám třeba v rámci své profese. Často stačí par hodin, jednorázově či pravidelně, tak jak vám vyhovuje. Můžete být u nás na praxi, můžete jít s někým z pacientů na procházku, pomoci při stavbě propagačního stánku, dělat to co umíte a to co vás baví. Fungujeme díky mnoha dobrým lidem, můžete být jedním z nich. Napište nám na kontaktní formulář

Sdílet

Potřebujeme, aby se informace o ALS dostali ke všem potřebným. Prostě mrkni na náš FB a pošli to dál… Stačí jedno kliknutí, sdílení… Třeba díky sdílení Hithitové kampaně youtubery se teď někomu z pacientů lépe dýchá.

Dobrovolnictví

ALSA vznikla na platformě dobrovolnictví. Každý kdo chtěl, přidal ruku k dílu v tom, co umí. A i když jsme se od tě doby rozrostli, dobrovolníky potřebujeme stále. Někdy je potřeba pomoci na informačním stánku (na odborné konferenci, festivalu či různých zajímavých akcích). Někdy by si někdo z pacientů chtěl jen tak s někým popovídat. Potřebujeme něco vyřídit, někam zajet, něco vyzvednout, zkrátka, je toho hodně, potřebujeme laiky i profesionály. Možná vy pomůžete nám a my zase vám....

Dárcovství

Individuální dárce

Díky vaší finanční podpoře můžeme pacientům poskytnout potřebnou pomoc. Z příspěvků hradíme pomůcky, rekondiční pobyty nebo individuální paliativní péči přímo doma u pacienta, která výrazně zvyšuje kvalitu života, který mu ještě zbývá.

Jak poslat dar? Jednorázově formou DMS, nebo pravidelně, měsíčně stanovenou částkou.

Firemní dárce

Vážíme si dlouhodobé podpory našich firemních dárců. Staňte se i vy podporovatelem a pravděpodobně se o vás dozví někdo, kdo o vás dosud neslyšel. Podpoříte dobrou věc a navíc si dar odečtete z daňového základu.

Darování pomůcek

Máte doma něco, co nikdo nevyužívá a mohl by? Napište nám a my pomůcku zprostředkujeme dalším pacientům. Je škoda, aby vám doma zabíralo místo něco, co někdo jiný potřebuje. Několik pomůcek v naší půjčovně má právě tento původ.

Odborná spolupráce

Potřebujeme odborníky v celé České republice. Můžete působit tam, kde jste. Pečovatele se zkušeností s péči o ALS, sestry, lekaře, fyzioterapeuty a další.

Stát se členem

Členství v ALSE